MP DENT, s.r.o.

MUDr. Milada Páclová

Praktický zubní lékař s osvědčením ČSK

-------------------------------------------------------------
!!! Epidemie COVID19 - aktuální informace !!!
-------------------------------------------------------------

 

 Více informací zde...

Stomatologie vždy byla především o zdravých zubech. V dnešní době je ale potřeba myslet také na to, jak vypadáme.

Krásné zuby o nás prozradí mnohé a většinou pomáhají i k dobrému prvnímu dojmu. Je proto důležité dbát nejen o svůj zevnějšek, ale i o úsměv.

 

AIR FLOW – pískování zubů

Pigmenty obsažené v čaji, kávě víně, tabákových produktech a dalších výrobcích ulpívají na zubní sklovině a způsobují nevzhledné zabarvení Tyto skvrny na zubech lze velice efektivně odstranit přístrojem zvaným AIR FLOW, neboli pískovač. Pískovač vypouští pod tlakem vodu se speciálně upravenou jedlou sodou, která odstraňuje zevní pigment. Zákrok nepoškozuje sklovinu a zanechává tak krásný čistý úsměv.

 

Lepení šperků na zuby

Předpokladem pro aplikaci ozdobých kamínků na zuby je pečlivá hygiena, zdravý a krásný chrup. K samotné aplikaci jsou použity dentální krystalky (s možností výběru z velké škály barev), které se nalepí na povrch zubu za pomoci speciálního šetrného lepidla, bez poškození zubní skloviny. Životnost této aplikace je individuální - vydrží měsíc až několik let.

 

Bělení zubů

Zevní bělení zubů je považováno za proceduru, která může doplnit péči o hygienu dutiny ústní. Přináší sebou však i jistá rizika a omezení, o kterých se můžete dočíst v našem informovaném souhlasu pacienta.


Informovaný souhlas pacienta...

U peroxidového bělení je vždy účinnou látkou peroxid vodíku. Silné peroxidové bělení je v rozporu s Nařízením 1223/2009/ES o kosmetických přípravcích, kde se hovoří o tom, že dosud vydané certifikáty na zdravotnické prostředky s obsahem peroxidu vodíku vyšším než 6% v okamžiku skončení jejich platnosti již nesmí být obnoveny.

V souladu se současnou legislativou je možná aplikace prostředků obsahující 6% peroxid vodíku a 16% peroxid močoviny. Alternativou pro pacienty tak zůstává chemické neperoxidové bělení zubními pastami s přísadami enzymů papainu a bromelainu, citroxainu, výtažku z arktického lišejníku apod. a samozřejmě také profesionální čištění v podobě depurace pastami či AIRFLOW (viz výše).

 

Zpět na přehled služeb...

Rychlý kontakt

774 413 776

 

 Více kontaktů

Aktuální dovolená

Běžná
ordinační
doba
...


 Více informací

Počasí v Havířově

6. října 2022 (ČT)